Evenimentele Metin2Tribulus

In jos

Evenimentele Metin2Tribulus

Mesaj Scris de Gohan la data de Dum Mar 30, 2014 9:20 am

Salut!
Membrii Staff-ului sunt intrebati mai mereu: "Cand e OX?" sau "E vreun event azi?" si alte intrebari de genu'...
Pentru a le evita m-am gandit sa fac un mic "orar" al evenimentelor de pe Metin2Tribulus!

-Evenimentul OX v-a avea loc Luni,Miercuri si Vineri intre orele 20:00-21:00.Se vor organiza 3 runde si doar la prima se vor da "premii de participare" la celelalte doua dandu-se premiu doar pentru ultimii 3 jucatori ramasi in arena.
Premiile vor fii alese de catre membrii Staff si nu de catre playeri,intrebarile vor fii schimbate mai mereu si vor fii intrebari "Despre Metin" si "Intrebari de cultura generala".
Reguli:1.Este interzisa purtarea de arme/armuri in arena OX,iar in cazul in care dupa intrarea in arena nu le dati jos veti primii kick.
2.Conturile sub nivel 30 vor primii kick.
3.Este interzisa aruncarea itemelor pe jos in "Arena OX".

-Evenimentul PVM v-a avea loc in fiecare sambata (pentru a evita excesul de iteme) intre orele 20:00-21:00.Se v-a organiza un eveniment pvm pentru fiecare regat.
La event veti gasii Metine de lvl 100 + un dragon pentru fiecare regat.Pentru playerii de lvl mic vom organiza separat un pvm su bosi si metine pentru nivelul lor.
Reguli:1.Fiecare player v-a sta in regatul lui!Daca un player merge in alt regat in timpul event-ului v-a primii Ban!
2.Modul "PVP-Liber" este INTERZIS la event-ul PVM.
3.Este interzisa cererea "invocarii" unor anumiti mobi.Mobii sunt stabiliti inainte de catre membrii Staff-ului.

-Evenimentul Hide v-a avea loc in fiecare Duminica intre orele 20:00 si 21:00 si consta in gasirea GM-ului.Acesta se ascunde intr-un anumit loc,va ofera 3 indicii iar voi trebuie sa il gasiti folosind indiciile date.
Reguli:1.Este interzisa cererea locatii GM-ului.

Alte evenimente vor fii anuntate tot pe forum,acestea 3 fiind evenimentele principale de pe server!

Astept pareri despre acest "Orar"! Smile

P.S: Daca am vreo greseala de scriere va rog sa ma iertati!Very Happy

Gohan
Nou Venit
Nou Venit

Data de înscriere : 24/03/2014

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Evenimentele Metin2Tribulus

Mesaj Scris de Psg01 la data de Dum Mar 30, 2014 9:23 am

PRO 100% BUN ASA ERA PREA DETOT PVM-ul cum il faceati nu aveti 20 playeri sa faceti sa i atrageti aveti 200-250 chiar daca se poate nu mai baga dragon

Psg01

Data de înscriere : 26/03/2014

Sus In jos

Mesaj Scris de ChillManXd la data de Dum Mar 30, 2014 6:37 pm

Nici eu nu prea sunt de acord cu dragonul/generalul la pvm.
E mult mai distractiv sa te duci cu breastla/prietenii sa ii faci. Si sigur vor fi "intrusii"-adversarii si cei ce sunt mai numerosii vor face bossul respectiv.

ChillManXd

Data de înscriere : 25/03/2014

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum