[Mod]Amphe --- [Acceptat]

In jos

[Mod]Amphe --- [Acceptat]

Mesaj Scris de Amphetamine la data de Lun Mar 24, 2014 7:44 pm

Nume caracter:  Amphetamine ( Am ales Amphe , pentru că Amphetamine este prea lung și nu sunt sigur că încape )  
Prenume:Alex
Varsta (minim 15): 17
Resedinta :  Ploiești,Prahova
Contact Y!M (Obligatoriu) :kidu.fcpp
Contact Skype (Obligatoriu+Microfon): sam.fcpp
De cat timp joci metin?: 5 ani (Am experienta de Moderator atat pe joc cat si pe forum, de circa 2 ani , 1 an petrecut pe serverele lui SFX,sub contract *am fost platit*)
De cat timp joci pe server? : De când s-a deschis prima și prima data, îmi amintesc că eram printre primii.
Ai fost vreodata banat? De ce?: Nu,toata viata am fost corect si am respectat cu strictete regulamentul.
Ai avut vreodata block chat? De ce?: Nu
Ai antecedente cu un admin??: Nu
Poti dispune de timp liber pentru a ajuta serverul?: Da, pot sta online undeva la 6 ore pe zi , iar in weekend undeva la 10-12 ore .
O mica descriere(minim 25 de cuvinte):  Sunt o fire sociabila,calmă , gata să ajute pe oricine care are nevoie de ajutor. Consider că sunt destul de mătur pentru vârstă mea , mă las foarte greu influientat și gândesc de 2 ori înainte să iau o decizie. Sunt elev în clasa a 11 a la liceul Mihai Viteazul din Ploiești.În timpul liber , sunt tester de jocuri ( este un job part-time , 4 ore pe zi destul de ok pentru vârsta mea ) .
Poza cu timpul jucat(minim 100): Am 160 de minute jucate, din pacate poza nu pot pune deoarece forumul nu ma lasa sa postez link extern in primele 7 zile . Am putine minute deoarece abea am aflat ca s-a redeschis. Promit sa fac mai multe Smile
Toate cele bune !
Amphetamine

Data de înscriere : 24/03/2014
Varsta : 22
Localizare : Ploiesti

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: [Mod]Amphe --- [Acceptat]

Mesaj Scris de Hemel la data de Vin Mar 28, 2014 3:13 pm

Acceptat , Astept un PM pe joc .

Hemel
Admin