Aplicatie [MOD]Epsilon

In jos

Aplicatie [MOD]Epsilon

Mesaj Scris de Epsilon la data de Lun Mar 24, 2014 5:04 pm

Nume caracter:Epsilon
Prenume:Roland
Varsta (minim 15):17
Resedinta: Mures
Contact Y!M (Obligatoriu):rolixuu11
Contact Skype (Obligatoriu+Microfon): rolixuu97 (acelasi avatar ca si la Y!M!)
De cat timp joci metin?:Joc metin de 6 ani
De cat timp joci pe server?:Sincer sa fiu...eu am asteptat momentul potrivit sa se redeschida aplicatiile pentru MODerator!Este prima oara cand intru pe server.Din cate am auzit este un server foarte reusit si populat in mai putin de 2 zile!Mi-a facut o impresie buna [OwN]Hemel!!!Nu credeam ca o sa ajunga asa departe!Felicitari pentru el pentru munca depusa(Scuzati-ma,am simtit nevoie sa o spun)
Ai fost vreodata banat? De ce?:Nu,nu am fost ! Si nici nu voi fi pentru ca nu sunt genul de jucator "trisor",prin asta ma refer ca nu folosesc hack-uri sau orice altceva ce ar duce la banarea contului meu de joc!
Ai avut vreodata block chat? De ce?:Desigur ca am avut,nu neg aceasta chestie,sunt sigur ca toti jucatorii de Metin2 au avut macar o singura data!De atunci m-am invatat minte si am incercat de fiecare data sa-mi moderez limbajul!Si da,am reusit de cele mai multe ori !
Ai antecedente cu un admin??: Nu,nu am !
Poti dispune de timp liber pentru a ajuta serverul?:Desigur ca pot,in timpul saptamanii pot fi ONLINE intre orele 15:30 pana la 24:00!
O mica descriere(minim 25 de cuvinte):Ma numesc Nistor Roland,am 17 ani,locuiesc in Judetul Mures,oras TARGU MURES,sunt elev la Liceul Tehnologic Electromures in clasa a 9-a ( Am avut niste probleme de sanatate si am fost nevoit sa renunt la scoala pentru o perioada de timp!Sunt prietenos,sociabil,intelegator,bun la suflet,o persoana cu care poti discuta liber in orice conditii este necesar!
Poza cu timpul jucat(minim 100):Am explicat mai sus la " De cat timp joci pe server?" ! Sper ca asta sa nu fie un dezavantaj pentru mine si sa nu fiu acceptat in echipa din cauza ca nu am jucat pe acest server ! Aceasta decizie ramane luata de echipa dvs.!Multumesc anticipat.Astept un raspuns cat mai repede posibil ! Smile

Epsilon

Data de înscriere : 24/03/2014
Varsta : 22
Localizare : Targu Mures

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Aplicatie [MOD]Epsilon

Mesaj Scris de dracusorul1 la data de Mier Mar 26, 2014 12:02 pm

Si eu sunt din Mures, ce cartier Smile)?

dracusorul1

Sus In jos

Mesaj Scris de Epsilon la data de Mier Mar 26, 2014 1:19 pm

Cartierul Tudor ! Str Prieteniei nr 20 ! Very Happy

Epsilon

Localizare : Targu Mures

Sus In jos

Mesaj Scris de Hemel la data de Joi Mar 27, 2014 5:34 pm

Respins , mult noroc data viitoare . ( Din cate am inteles faci parte staffului uni alt server ) .

Hemel
Admin
Admin

Localizare : Italia

Vezi profilul utilizatorului http://metin2tribulus.forumz.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos