Cerere [MOD]NoName

In jos

Cerere [MOD]NoName

Mesaj Scris de MarianObby la data de Lun Mar 24, 2014 4:26 pm

Nume caracter: Noname
Prenume: Marinel
Varsta (minim 15): 15 ani si 8 luni
Resedinta : Bucuresti
Contact Y!M (Obligatoriu) : mt2_obby
Contact Skype (Obligatoriu+Microfon): MarianMt2
De cat timp joci metin?: 7 ani
De cat timp joci pe server?: 1 zi Very Happy
Ai fost vreodata banat? De ce?: Pe serverul acesta NU . Pe ro da , din cauza ,, Reclama la server private '' primit pe bun merit Neutral, nu am dc sa mint . I-am spus unui baiat daca intra pe un alt metin
Ai avut vreodata block chat? De ce?: Nu pe acest server.
Ai antecedente cu un admin??: NU
Poti dispune de timp liber pentru a ajuta serverul?: Pai eu ies dela liceu la ora 2 . Dela 3 pana la 8 - 9 pot sta , dupa aceea i-au o pauza , iar dupa aceea pot sta si pana la vreo 2 3 noaptea
O mica descriere(minim 25 de cuvinte): Am facut o descriere a mea , dar sper sa nu fie prea mare.
Sunt un om vicios.Si îmi plac, la rândul meu, oamenii cu vicii. Îmi este teama si nu am încredere într-un om care nu are niciun viciu. Daca întâlnesc o astfel de persoana, care în aparenta, nu pare vicioasa, încep sa ma gândesc oare ce pitic psihopat îi zace pe creier… Adica, orice om, în anumite momente, trebuie sa refuleze în ceva sau prin ceva. Omul ala nevicios, cum se descarca? Omul ala nevicios, cum pare uman si nu o masinarie care nu-si controleaza viata si toate aspectele ei pâna în cele mai fixiste moduri?
Despre mine: Sunt un om obisnuit cu bune si rele.Nu cer mai mult decât mi se poate oferi , si ofer atât cât am.Vreau sa acord si sa mi se acorde încredere fara limita. Sunt sincer si vreau sa mi se raspunda la fel.Sunt o persoana optimista care crede ca relatiile sunt importante în viata noastra si ca trebuie învatat din trecut, dar nu trebuie sa traiesti în trecut.Nu prea am timpul sa frecventez locuri unde as putea cunoaste oameni noi. Ma ghidez dupa principii în viata si cred ca asta e busola pentru fiecare om.Bucuria pentru fiecare vine din gesturi si lucruri marunte pe care le oferi si le primesti în fiecare zi.Sunt o fire foarte deschisa si prietenoasa,ma atasez repede de o persoana, dar tot la fel de repede ma dezatasez daca persoana respectiva îmi tradeaza încrederea...tind sa cred ca înca sunt naiv. Ma încred prea repede în persoane pe care doar cred ca le cunosc foarte bine, când de fapt nu este asa, si nu numai o data am avut de suferit de pe urma acestei trasaturi de caracter pe care o am si pe care tind sa o consider ca fiind un defect.Nu am o fire impulsiva, ba chiar sunt foarte calm.Ma descurc în orice situatie si asta datorita firii optimiste pe care o am.Ma consider o persoana sensibila ,sincera,educata cu un simt al umorului dezvoltat.Sunt o persoana foarte fidela, ma gândesc la cei din jur si actionez în asa fel încât sa ajut,nu-i pun pe cei din jur într-o postura proasta doar pentru a iesi în evidenta,sunt respectuos,nu sunt gelos, nu judec oamenii înainte sa-i cunosc,sunt ambitios dupa cum am spus si doresc sa ma autodepasesc,înteleg sensul cuvântului "nu",când iubesc o persoana, o iubesc cu tot cu defectele si lipsurile ei,nu importunez persoanele,nu judec janghinosii,îmi place lucrul în echipa,sunt foarte amuzant,am încredere în mine,sunt ascultator si nu ofer sfaturi , numai atunci când mi se cer, sunt o persoana foarte matura,foarte glumet, dar când e vorba de seriozitate, seriozitate e.Pentru mine nu exista o persoana urâta. Toti oamenii sunt frumosi. Conteaza ce se ascunde în interior, nu pe exterior.[ cel putin pentru mine] Îmi place foarte mult sa citesc. Îmi plac calatoriile, îmi plac plimbarile.O calitate de-a mea mai este si ca sunt un bun psiholog. Îmi place sa ascult problemele oamenilor, iar apoi sa încerc sa-i ajut. Sunt foarte prietenos, si de aceea as dori sa am câtiva prieteni virtuali. As dori sa va cunosc pe toti în parte si sa va ajut cu ce pot. Am incercat sa scriu cu diacritice dar cred ca am uitat pe aici pe acolo cateva Very Happy. Multumesc
Poza cu timpul jucat(minim 100): Nu merge sa fac poza ; Am 524 de minute jucate ,dar joc incontinuare . Daca se poate sa verificati .

MarianObby

Data de înscriere : 24/03/2014

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Cerere [MOD]NoName

Mesaj Scris de Hemel la data de Vin Mar 28, 2014 12:22 pm

Respins , mult noroc data viitoare . Mi-a luat 30 min , sa citesc descrierea ta ! Este bine , dar nu prea te-am vazut Online pe serverul nostru .

Hemel
Admin
Admin

Data de înscriere : 24/03/2014
Varsta : 22
Localizare : Italia

Vezi profilul utilizatorului http://metin2tribulus.forumz.ro

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum